Z przyjemnością prezentujemy Państwu pierwszy zeszyt Katalogu Praw Przedsiębiorców

18.06.2014 r.

Miło jest nam zaprezentować Państwu pierwszy zeszyt „Katalogu Praw Przedsiębiorców” ZPP.

Katalog Praw Przedsiębiorców jest cykliczną publikacją, która stanowi kompendium wiedzy, zbiór szczegółowych zasad, które obowiązują każdego przedsiębiorcę w obliczu kontroli z urzędu.

Katalog stanowi „pierwszą pomoc prawną” dla przedsiębiorców, którzy nękani ciągłymi kontrolami, niejednokrotnie czują się bezradni wobec gąszczu skomplikowanych przepisów.

Ideą powstania Katalogu, przygotowywanego we współpracy ZPP z kancelariami prawnymi, było dostarczenie przedsiębiorcom bezpłatnej, ogólnodostępnej publikacji, która w łatwy i zwięzły sposób przybliży każdemu przedsiębiorcy jego prawa, obowiązki, ale też granice, w jakich dana kontrola może się poruszać.

Pierwszy zeszyt, przygotowany przez prawników z Kancelarii Radców Prawnych R. Comi, E. I. Chełkowska-Kamionka sp. j., został poświęcony tematyce kontroli podmiotów korzystających ze środowiska, a więc wszystkich przedsiębiorstw produkcyjnych, które mogą być kontrolowane przez Inspekcję Ochrony Środowiska.

Katalog Praw Przedsiębiorców będzie publikowany co miesiąc na stronie www.zpp.net.pl

Zeszyt, którego jesteśmy współtwórcami, dostępny jest również pod poniższym linkiem. Zapraszamy do zapoznania się z publikacją.

Katalog Praw Przedsiębiorców